Pieniądze nie mają duszy

dnia

Tak po prostu. Jak w tytule, tak i w życiu.

Z piłkarskiej ekstraklasy wylatują wielce zasłużone kluby Cracovia i Górnik Zabrze. Oba z bardzo możnymi właścicielami. Nic z tego. W Zabrzu Henryk Kasperczak nie pomógł i nie zdziałał nic, choć jego honorarium było światowe. Prezes Jędrzej Jędruch, następca Ryszarda Szustera roni łzy i jako debiutant na tym rynku doznał goryczy a pewnie myślał, iż stanie się cud. Jak widać w futbolu teraz cuda odeszły za boczną linię. Bezpowrotnie?!

To samo, co w Zabrzu stało się w Krakowie przy Błoniach, gdzie słynne „ Pasy” spadły mimo wszystko. Pozostaje tylko pożegnalna kolacja w „ Wierzynku”, gdzie pewnie rabatu nie będzie. W jednym mieście pod Wawelem Wisła mistrzem a Cracovia na dnie. 

Zabrze musi się pozbierać i pewnie szukać innych rozwiązań, może teraz Szuster wróci? A co do Kasperczaka, moc już widać nie taka i wyobraźnia szwankuje, może tylko poza negocjacjami o gaże, ale one nie grają na boisku.

Nie każdy więc klub to… Barcelona i taki gość jak Guardiola. Co się zatem stało nie odstanie, łatwo bowiem spaść z konia, gorzej na niego wleźć! Chyba, że podskoczy mały Messi… Na taki cud w PL nie możemy jednak liczyć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s