Panowie P – P, opanujcie rozróby elit!

dnia

Tak nie można. Rozmawiam z młodym człowiekiem, który oświadcza, że historycznie rozumie rozbiory Polski. Polacy nie potrafią się dogadać. Tłumaczę, że jestem dumny jako Polak, ale ostatnie rozróby elita na szczeblu parlamentarnym sięgnęły dna. Wielkiego dna!
Inny rozmówca twierdzi, że wystarczy nam parlament nie przekraczający 200 osób. – Wtedy znajdą się pieniądze dla rencistów i emerytów, którzy jeszcze łożą na posłów i senatorów z głodowych datków ZUS. Wstyd. Zachowania politycznych elit naganne i fatalne będą miały odbicia w następnych wyborach, jakichkolwiek. We frekwencji. Ordynacje promują samoobronnych nieudaczników, których młode pokolenie nie może szanować. Absolutnie.
Prezydencie Lechu Kaczyński, premierze Donaldzie Tusk jesteście odpowiedzialni za taki stan zachowań, za rozbujane towarzystwo, które na oczach umordowanego społeczeństwa zatraciło poczucie rzeczywistości, realności życia, toteż rodzi się wstręt do propagatorów używania sobie za pieniądze innych.
I jeszcze jedno, otóż media kreują ludzi ciągle tych samych do znudzenia a nie prezentują faktycznych postaci, mądrych, realnych w życiu na co dzień, które  mają coś do powiedzenia. Elity serwowane na ekranach, na łamach za nasze pieniądze kompromitują się wypowiedziami, zachowaniami, budzą reakcje, których nie mogę niestety przytoczyć, gdyż jest mi nie tylko wstyd ale i bardzo smutno, że jesteśmy zmuszani do oglądania spektakli żenujących.
I nie ważne są prezentacje skompromitowanych elit, tylko potrzeba zdrowych i mądrych głosów narodu. Czy to tak trudno zrozumieć? Czego jeszcze trzeba, skoro już mamy dno?!
 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s