Zegarek Millera

Były premier Leszek Miller nie ominął żużlowych igrzysk.Zanim był jeszcze szefem rządu już widziałem go na stołecznych Stegnach, gdzie były urządzane wyścigi na lodzie.Przy świetle elektrycznym zabawa była przednia, znany przedsiębiorca Ryszard Opara zapraszał na takie zawody śmietankę Warszawy, łaaa kogo tam nie było, cywile, mundurowi, prominenci, emeryci i kandydaci na wielkich bonzów. Ale miało być o Leszku Premierze. Otóż otrzymal on w prezencie na turnieju prestiżowym w Bydgoszczy czasomierz na ręke. Lewą czy prawa zapytałby zapewne jeden z braci Kaczyńskich. Nie wiem niestety na jaką… Mało ważne moi drodzy, prezent się wydał kiedy organizator tego turnieju pod nazwą Grand Prix czyli Polonia Bydgoszcz wpadła w tarapaty finansowe. Zrobiło się mało sympatycznie, bo zegarek był drogi, ale wątpie czy najdroższy w kolekcji Mr. Millera. Postanowił dać go na licytację. Straciłem kontakt w tej sprawie, a były premier na waszyngtońskim bruku.Gdzie zatem prezent, który chodzi… Lepszy niz jakieś tam rogi. Na żużlu przyjęło się dawać prezenty różnej powiedziałbym proweniencji.

Żużel przyciąga także kobiety, które nie grzeszą urodą.Podobno strasznie lubia zapach spalanej przez motory mieszanki, który ich podnieca.Jak bardzo nie pytałem tych, którzy przychodzą razem z tymi kobietami, wierm tylko jedno, że maja te panie dużo uciechy kiedy ktoś spadnie z konia, tzn., przepraszam z motocykla. Bez pięknych kobiet speedway byłby goły i bez barwy.Tam jeżdzi się tylko w lewo i w dodatku motocykle nie mają hamulców. Straszne! Prawda? Kiedyś na stadionie we Wrocławiu spojrzał Mieczysław Wachowski na Ryszarda Czarneckiego i zapytał – “ty tutaj, przeciez oni jeżdza w lewo…”. Wtedy terażniejszy eurodeputowany byl w partii ZChN, a dziś podpiera Samoobronę.

Takie mamy wiraże.W prawo, w lewo prosta jest najdłuzsza w tym sporcie,zawsze powtarzam wszystkim, że żużel jest umiejętnością pokonywania łuków, czyli wiraży. Jak w życiu, prawda?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s